Wkrętak akumulatorowy HOTO Screwdriver Lite (QWLSD007)
Zdjęcia 5 |
HOTO Screwdriver Lite |
|
Prosty wkrętak elektryczny z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym 1,5 Ah. Ma kompaktowe wymiary (169x34x34 mm) i niewielką wagę (0,19 kg). Prędkość obrotowa wkładu osiąga 220 obr./min, a moment obrotowy wynosi 3 Nm. Do sterowania wkrętarką HOTO Screwdriver Lite służy jeden przycisk, za pomocą którego włączamy silnik i przełączamy kierunek obrotu uchwytu: w lewo lub w prawo. Do ładowania instrumentu służy kabel ze złączem microUSB. Bateria jest w pełni naładowana w ciągu 2 godzin i 30 minut. Zestaw zawiera kabel ładujący i dwa bity (Phillips PH2 i Hex H4).
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HOTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HOTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HOTO Screwdriver Lite
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HOTO Litowo-jonowy śrubokręt-Lite QWLSD007 niebieski | 99 zł |
HOTO Wkrętak elektryczny QWLSD007 + zestaw bitów niebieski DO-EL-WKR-HOTO- | 95 zł |
Wkrętak HOTO QWLSD007 Zielony | 90 zł |
Wkrętak HOTO QWLSD007 | 95 zł |
Hoto QWLSD007-G - zielony | 90 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →