Wiertarko-wkrętarka Fieldmann FDUV 70115-A
Zdjęcia 18 |
Fieldmann FDUV 70115-A akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDUV 70115-A
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka FIELDMANN FDUV 70115-A | 329 zł |
Wiertarko-wkrętarka Fieldmann FDUV 70115-A 20 V 1 x akumulator 2 Ah | 329 zł |
Fieldmann, Wkrętarka, FDUV 70115-A, 20V | 346 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Fieldmann FDUV 70115-A
Ceny na Fieldmann FDUV 70115-A |
---|---|---|---|---|
Fieldmann FDUV 70115-A | od 318 zł | 8 oferty | ||
Fieldmann FDUV 70105-0 | od 129 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →