Wiertarko-wkrętarka Fieldmann FDUV 70105-0
Zdjęcia 9 |
Fieldmann FDUV 70105-0 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDUV 70105-0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fieldmann 20V Li-Ion/2Ah wiertarka akumulatorowa FDUV 70105-0 | 129 zł |
Wiertarko-wkrętarka FIELDMANN FDUV 70105-0 | 129 zł |
Wiertarko-wkrętarka Fieldmann FDUV 70105-0 20 V | 129 zł |
Fieldmann, Wkrętarka, FDUV 70105-0 20V | 129 zł |
Wkrętarka Fieldmann FDUV70105-0 akumulatorowa | 129 zł |
Modyfikacje Fieldmann FDUV 70105-0
Ceny na Fieldmann FDUV 70105-0 |
---|---|---|---|---|
Fieldmann FDUV 70115-A | od 319 zł | 7 oferty | ||
Fieldmann FDUV 70105-0 | od 129 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →