Wkrętak akumulatorowy Fieldmann FDS 10155-A
Zdjęcia 4 |
Fieldmann FDS 10155-A |
|
Wbudowana latarka w dolnej części rękojeści.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDS 10155-A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkrętak akumulatorowy FIELDMANN FDS 10155-A | 99 zł |
Fieldmann, Wiertarka akumulatorowa FDS 10155-A, 45 sztuk | 100 zł |
Fieldmann FDS 10155-A Wkrętarka akumulatorowa | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →