Wkrętarka Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103
Zdjęcia 8 |
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103 |
|
Model 06019J9103 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06019J9102 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z walizką, model 06019J9101 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (3 Ah), ładowarką i walizką.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 12V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 12V-35 | 475 zł |
Bosch Professional GSR 12V-35 HX - Wkrętarka akumulatorowa (06019J9103) | 619 zł |
Wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 HX 06019J9103 | 640 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-35 Hx Cordless Niebieski 06019J9103 | 633 zł |
Wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 HX 06019J9103 | 640 zł |
Bosch Wkrętarka GSR 12V-35 HX 12 V | 561 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103
Ceny na Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101 | od 1 239 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103 | od 475 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9102 | od 617 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →