Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106
Zdjęcia 5 |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 |
|
Zawiera 2 akumulatory 18 V (5 Ah), ładowarkę i etui. Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-90 C 06019K6106 | 1 740 zł |
Bosch Professional GSB 18V-90 C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarow | 1 725 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-90 C 06019K6106 | 1 740 zł |
Bosch Professional Gsb18v-90c+2x5.0ah+gal18v-40+l-boxx Hammer Drill Posreb | 1 718 zł |
Modyfikacje Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106
Ceny na Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 | od 1 614 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6105 | od 1 458 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 | od 1 718 zł | 5 oferty | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 | od 794 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | od 1 048 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →