Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A
Zdjęcia 6 |
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A akum. 2 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa GS | 1 561 zł |
Bosch SLAGBOREMASKINE GSB 18V-110 C 2X4A PC LB | 2 425 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-110 C 06019G030A | 1 200 zł |
Bosch Professional GSB 18V-110 C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udaro | 1 022 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-110 C 06019G030A | 1 200 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A
Ceny na Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D | od 2 109 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A | od 1 022 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →