Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D
Zdjęcia 15 |
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D akum. 2 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-110 C 06019G030D | 2 299 zł |
Bosch Professional Gsb18v-110c+2x5.0ah+gal18v-40 L-boxx 1 Hammer Drill Pos | 2 112 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-110 C 06019G030D | 2 299 zł |
Modyfikacje Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D
Ceny na Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D | od 2 299 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A | od 919 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →