Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 CBLPD-202C (4933464320)
Відео 4Фото 24 |
Milwaukee M18 CBLPD-202C |
|
Модель M18 CBLPD-202C поставляється з двома акумуляторами (2 Агод), модель M18 CBLPD-402C — з двома акумуляторами (4 Агод), модель M18 CBLPD-422C — з двома акумуляторами (2 Агод, 4 Агод)
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 CBLPD-202C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AGVM 26-230 GEX/DMS 2600W / 230mm / antywibracyjne / zwalnianie sprzęgło / | 1 554 zł |
AGVM26-230GEX DMS Szlifierka kątowa o mocy 2600W MILWAUKEE AGVM 26-230 GEX | 2 118 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa MILWAUKEE m18cblpd-202c, 60 nm ME4933464320 | 1 353 zł |
Milwaukee 4933402495 AGVM 26-230 GEX szlifierka kątowa 4002395234394 | 2 561 zł |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 CBLPD-202C
Ціни на Milwaukee M18 CBLPD-202C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 CBLPD-202C | від 1 353 zł | 4 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLPD-422C | від 999 zł | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLPD-402C | від 1 789 zł | 2 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLPD-502C | від 2 076 zł | 1 пропозиція | ||
Milwaukee M18 CBLPD-0X | від 557 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →