Wiertarko-wkrętarka Milwaukee M18 CBLPD-202C (4933464320)
Wideo 4Zdjęcia 24 |
Milwaukee M18 CBLPD-202C |
|
Model M18 CBLPD-202C jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), Model M18 CBLPD-402C jest dostarczany z dwoma akumulatorami (4 Ah), Model M18 CBLPD-422C jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah, 4 Ah)
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee M18 CBLPD-202C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AGVM 26-230 GEX/DMS 2600W / 230mm / antywibracyjne / zwalnianie sprzęgło / | 1 554 zł |
AGVM26-230GEX DMS Szlifierka kątowa o mocy 2600W MILWAUKEE AGVM 26-230 GEX | 2 118 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa MILWAUKEE m18cblpd-202c, 60 nm ME4933464320 | 1 353 zł |
Kompaktowy percutor taladro sin escobillas M18 - M18CBLPD-202C 4933464320 | 1 002 zł |
Milwaukee 4933402495 AGVM 26-230 GEX szlifierka kątowa 4002395234394 | 2 558 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Milwaukee M18 CBLPD-202C
Ceny na Milwaukee M18 CBLPD-202C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 CBLPD-202C | od 1 002 zł | 5 oferty | ||
Milwaukee M18 CBLPD-422C | od 999 zł | 3 oferty | ||
Milwaukee M18 CBLPD-402C | od 1 789 zł | 2 oferty | ||
Milwaukee M18 CBLPD-502C | od 2 076 zł | 1 oferta | ||
Milwaukee M18 CBLPD-0X | od 557 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →