Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304 akum. 2 szt. 4 Ah , etui, komplet akcesoriówakum. 2 szt. 4 Ah , walizkaakum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Zawiera 2 akumulatory ProCORE 18 V (4 Ah), ładowarkę i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch SLAGBOREMASKINE GSB 18V-55 2X4A PC LBOXX | 1 675 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-55 18 V 2 x akumulator 4 Ah | 1 679 zł |
Bosch Professional Gsb 18v-55 Cordless Impact Drill Niebieski 06019H5304 | 1 404 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304
Ceny na Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H530A | od 1 446 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304 | od 1 404 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5302 | od 794 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5303 | od 499 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →