Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304
Відео 2Фото 6 |
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304 |
|
У комплекті 2 акумулятори ProCORE 18 В (4 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch SLAGBOREMASKINE GSB 18V-55 2X4A PC LBOXX | 1 675 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-55 18 V 2 x akumulator 4 Ah | 1 679 zł |
Bosch Professional Gsb 18v-55 Cordless Impact Drill Niebieski 06019H5304 | 1 574 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304
Ціни на Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5300 | від 1 568 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5304 | від 1 574 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H530A | від 1 682 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5302 | від 893 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GSB 18V-55 Professional 06019H5303 | від 499 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →