Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101 |
|
Model 06019H5102 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model 06019H5100 zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06019H5101 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSB 18V-50 - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa | 1 404 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-50 06019H5101 | 1 430 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 50/24nm 2x5,0ah brushless gsb | 1 572 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-50 06019H5101 | 1 430 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch GSB 18V-50 Professional (+ 2x akumulator | 1 948 zł |
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 18V 50/24Nm 2x5,0Ah BRUSHLESS GSB 18 V-5 | 1 322 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101
Ceny na Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100 | od 718 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101 | od 1 322 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 | od 494 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →