Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 |
|
Model 06019H5106 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, model 06019H5100/06019H5120 zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę, model 06019H5101 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSB 18V-50 - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa | 521 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-50 18 V | 494 zł |
WIERTARKO-WKRĘTARKA AKU. UDAROWA GSB 18V-50 0*AH | 586 zł |
Bosch GSB 18V-50 | 553 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106
Ceny na Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100 | od 718 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101 | od 1 322 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 | od 494 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →