Ceny na Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100
Wideo 1Zdjęcia 11 | od 718 do 1 110 zł Mocna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z wierceniem udarowym, uchwytem bezkluczowym i silnikiem bezszczotkowym. Jest to lekkie, ergonomiczne i wyważone ręczne elektronarzędzie do aktywnego, profesjonalnego użytku. Dzięki odpornemu na przeciążenia bezszczotkowemu silnikowi i wytrzymałej dwubiegowej przekładni planetarnej model ten jest w stanie wykonać imponującą pracę. W celu wygodnej wymiany narzędzi jedną ręką wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100 jest wyposażona w uchwyt szybkowymienny przeznaczony do pracy z wiertłami o średnicy od 1,5 do 13 mm. Przy pierwszej prędkości (do 460 obr / min) rozwija imponujący moment obrotowy do 50 Nm, co pozwala na szybkie wykonywanie operacji wkręcania / wykręcania wkrętów, wkrętów samogwintujących, wkrętów oraz potwierdzeń o zna...cznej średnicy. Przy drugiej prędkości (do 1800 obr / min), może energicznie wiercić w stali konstrukcyjnej (otwory do 13 mm), metalach nieżelaznych i stopach, drewnie (do 35 mm) i materiałach polimerowych. W trybie udarowym poradzi sobie z betonem i miękkim kamieniem (do 13 mm). Nadmierny moment obrotowy podczas dokręcania elementów złącznych w miękkich materiałach jest ograniczony przez 20-pozycyjne złącze. Dostarczany z dwoma akumulatorami GBA 18V (2 Ah), szybką ładowarką GAL 18V-20 i walizką. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa GS | 718 zł |
Bosch Professional GSB 18V-50 - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa | 916 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 50/24nm 2x2,0ah brushless gsb | 1 110 zł |
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 18V 50/24Nm 2x2,0Ah BRUSHLESS GSB 18 V-5 | 883 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!