Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 BPD-202C (4933443515)
Фото 11 |
Milwaukee M18 BPD-202C |
|
Модель M18 BPD-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі M18 BPD-202C два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс в комплекті моделі M18 BPD-402C два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Milwaukee M18 BPD-202C
Ціни на Milwaukee M18 BPD-202C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BPD-202C | від 1 429 zł | 2 пропозиції | ||
Milwaukee M18 BPD-402C | від 1 774 zł | 1 пропозиція | ||
Milwaukee M18 BPD-0 | від 658 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →