Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 FPDX-202X (4933464136)
Фото 9 |
Milwaukee M12 FPDX-202X |
|
Модель M12 FPDX-0 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі M12 FPDX-202X два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі M12 FPDXKIT-202X два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, кутова і ексцентрична насадки
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Milwaukee M12 FPDX-202X
Ціни на Milwaukee M12 FPDX-202X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FPDX-202X | від 1 555 zł | 1 пропозиція | ||
Milwaukee M12 FPDXKIT-202X | від 1 438 zł | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FPDX-0 | від 973 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →