Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203
Zdjęcia 9 |
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203 |
|
Model 06019H5202 jest dostarczany bez etui, model 06019H5203 jest dostarczany z etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch BORE-/SKRUEMASKINE GSR 18V-55 L-BOXX | 1 108 zł |
GSR 18V-55 Akumulatorowa wkrętarka-wkrętarka 18V Bosch GSR18V-55+LBOXX | 499 zł |
Bosch Professional Gsr 18v-55+l-boxx Electric Screwdriver Posrebrzany 0601 | 904 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203
Ceny na Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 | od 1 560 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5204 | od 1 484 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5209 | od 1 330 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5202 | od 751 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203 | od 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →