Wiertarko-wkrętarka Makita DDF482RFJ
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Makita DDF482RFJ |
|
Zestaw Model DDF482SYE - 2 akumulatory (1,5 Ah), zestaw DDF482RF - 1 akumulator (3 Ah), zestaw DDF482RFE / DDF482RFJ - 2 akumulatory (3 Ah), zestaw DDF482RFE3 - 3 akumulatory (3 Ah), DDF482RME w zestawie - 2 akumulatory (4 Ah)
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DDF482RFJ
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DDF482RFJ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18 V MAKITA DDF 482 RFJ | 1 297 zł |
Wiertarko-wkrętarka 18V DDF482RFJ Makita / 2 x 3,0Ah | 1 122 zł |
Makita Ddf482rfj 18v+2 Bl1830b Cordless Niebieski,Czarny | 1 077 zł |
Makita Makita Wiertarko-wkrętarka 18v 62/36nm 2 x 3,0ah li-ion walizka mak | 1 557 zł |
Wiertarko-wkrętarka MAKITA MDDF482RFJ | 1 269 zł |
Wiertarko - wkrętarka akumulatorowa MAKITA DDF482 18V 3Ah Li-Ion | 1 199 zł |
Makita DDF482RFJ | 905 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita DDF482RFJ
Ceny na Makita DDF482RFJ |
---|---|---|---|---|
Makita DDF482RFJ | od 905 zł | 7 oferty | ||
Makita DDF482RTJ | od 1 499 zł | 1 oferta | ||
Makita DDF482Z | od 394 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →