Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Etui w zestawie.
Model 06019K3003 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSR 185-LI - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019K3 | 389 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 185-LI 06019K3003 | 365 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 185-Li 18 V (06019K3003) | 365 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa Gsr 185-Li 0*Ah | 369 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003
Ceny na Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000 | od 639 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003 | od 365 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →