Wiertarko-wkrętarka NEO 04-616
Wideo 1Zdjęcia 8 |
NEO 04-616 |
|
Model 04-616 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 04-616
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa - Z udarem - Maksymalny moment | 512 zł |
Wiertarko-wkrętarka NEO TOOLS 04-616 | 502 zł |
NEO Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa z udarem 100Nm Energy+ 04-616 | 483 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →