Klucz udarowy NEO 14-008
Zdjęcia 4 |
NEO 14-008 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 14-008
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy Neo 14-008 6.3 bar 1/4" | 822 zł |
Neo Neo Klucz udarowy pneumatyczny, 3/4', 2000 Nm | 781 zł |
KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 3/4 2000NM NEO Tools 14 008 KLUCZPNEU34 | 762 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →