Klucz udarowy NEO 14-012
Zdjęcia 3 |
NEO 14-012 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 14-012
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz pneumatyczny NEO 14-012 | 209 zł |
Neo Neo Klucz pneumatyczny kątowy zapadkowy, 1/2', 88 Nm | 237 zł |
Klucz pneumatyczny NEO 14-012 | 204 zł |
Klucz udarowy Neo Klucz udarowy pneumatyczny 1/2"88nm (14-012) | 256 zł |
KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY KĄTOWY 1/2 88NM | 220 zł |
Klucz pneumatyczny kątowy zapadkowy, 1/2", 88 Nm | 254 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →