Wiertarko-wkrętarka Worx WX352.9
Zdjęcia 7 |
Worx WX352.9 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model WX354.9 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, natomiast model WX354 jest dostarczany z dwoma bateriami (2 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WX352.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Worx WX3529 wiertarka udarowa bezszczotkowa 20 V S/bat WX352.9 | 636 zł |
Wiertarko-wkretarka WORX WX352.9 | 429 zł |
Wiertarko-wkrętarka Worx Bezszczotkowa Wkrętarka Udarowa WORX WX352.9 20V | 429 zł |
Bezszczotkowa Wkrętarka Udarowa Worx Wx352.9 20V | 429 zł |
Worx WX3529 wiertarka udarowa bezszczotkowa 20 V S/bat WX352.9 | 651 zł |
Modyfikacje Worx WX352.9
Ceny na Worx WX352.9 |
---|---|---|---|---|
Worx WX352 | od 583 zł | 2 oferty | ||
Worx WX352.9 | od 429 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →