Wiertarko-wkrętarka Worx WX354.9
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Worx WX354.9 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model WX372.9 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, podczas gdy model WX372 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WX354.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka WORX WX354.9 | 549 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa 20V WX354.9 Worx / bez aku | 497 zł |
Wiertarko-wkrętarka z funkcją udaru WORX WX354.9, 20 V | 536 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Worx WX354.9
Ceny na Worx WX354.9 |
---|---|---|---|---|
Worx WX354 | od 899 zł | 4 oferty | ||
Worx WX354.9 | od 497 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →