Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H1009
Zdjęcia 6 |
Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H1009 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H1009
Ceny na Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H1009 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H100A | od 979 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H1008 | od 981 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H100C | od 1 333 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H1071 | od 559 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-21 Professional 06019H1009 | od 399 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →