Klucz udarowy DeWALT DCF922N
Zdjęcia 5 |
DeWALT DCF922N |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCF922N
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt CORDLESS WRENCH DCF922N-XJ 18V | 691 zł |
DeWALT KLUCZ UDAROWY BEZSZCZOTKOWY 18V 1/2" 406Nm DCF922N DeWALT ZAKRĘTAR | 671 zł |
Klucz udarowy 1/2" 18V 406Nm DCF922N-X DeWalt / bez aku | 729 zł |
Dewalt Klucz Udarowy Kompaktowy 406NM 1/2'' DCF922N | 699 zł |
Klucz udarowy 18V DCF922N DEWALT | 691 zł |
Klucz udarowy akumulatorowy 1/2 LI 18V 406NM DCF922N-XJ DeWalt | 769 zł |
Modyfikacje DeWALT DCF922N
Ceny na DeWALT DCF922N |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCF922D2T | od 1 358 zł | 1 oferta | ||
DeWALT DCF922P2T | od 1 499 zł | 2 oferty | ||
DeWALT DCF922N | od 671 zł | 7 oferty | ||
DeWALT DCF922NT | od 821 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →