Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3103
Zdjęcia 8 |
Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3103 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model 06019K3103 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3103
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa GS | 405 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 185-LI 06019K3103 | 440 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 185-Li 18 V (06019K3103) | 406 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Aku. Udarowa Gsb 185-Li 0*Ah | 398 zł |
Modyfikacje Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3103
Ceny na Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3103 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100 | od 739 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3103 | od 398 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →