Myjka wysokociśnieniowa Bosch Easy Aguatak 100 Long Lance
Zdjęcia 5 |
Bosch Easy Aguatak 100 Long Lance |
|
Miniaturowa myjnia niemieckiej „rasy” od znanej marki Bosch została stworzona z myślą o wykonaniu obszernej listy prostych zadań do czyszczenia okolicy i mycia pojazdów. Bosch Easy Aguatak 100 Long Lance poradzi sobie z usuwaniem uporczywych osadów na przednich ścianach, płytach chodnikowych, umyciu roweru z brudu po jeździe w terenie. Maksymalne ciśnienie wody na wylocie z dyszy spryskującej mini-wash wynosi 100 bar.
Wydajność całkowicie metalowej pompy urządzenia szacuje się możliwością przepompowania około 300 litrów mas wody na godzinę. Urządzenie można podłączyć do sieci wodociągowej i pobiera stojącą wodę z głębokości do 50 cm. Po wyjęciu z pudełka minizlew jest dostarczany z wężem wysokociśnieniowym o długości 3 m i kablem zasilającym o długości 5 m. Urządzenie waży zaledwie 3,3 kg i jest łatwe do przenoszenia w ręku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Easy Aguatak 100 Long Lance
Wszystkie ceny 7 →Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 100 06008A7E01 | 270 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 100 06008A7E01 | 270 zł |
EasyAquatak 100 Long Lance LONG LANCE MYJKA WYSOKOC. Bosch | 345 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 100 06008A7E01 | 270 zł |
Myjka ciśnieniowa Bosch EasyAquatak 100 | 383 zł |
MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA EASY AQUATAK 100LL | 450 zł |
Bosch EasyAquatak 100 06008A7E01 | 270 zł |