Myjka wysokociśnieniowa Karcher HD 5/15 C Plus (1.520-931.0)
Zdjęcia 12 |
Karcher HD 5/15 C Plus |
|
Zlewozmywak z trójpozycyjną dyszą generującą punktowy strumień wysokiego ciśnienia, strumień płaski wysokiego ciśnienia, strumień płaski niskiego ciśnienia do nakładania środków czyszczących.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher HD 5/15 C Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher Hd 5/15 C Plus Water Cleaner Szary 1.520-931.0 | 3 537 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher HD 5/15 C Plus (1.520-931.0) | 2 936 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher HD 5/15 C Plus 1.520-931.0 | 4 384 zł |
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER HD 5/15 C Plus, 2,8 kW, 150-200 bar, 500 l | 2 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →