Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Premium Power Home (1.317-171.0)
Zdjęcia 9 |
Karcher K 7 Premium Power Home |
|
Silnik chłodzony wodą. Butelka z detergentem w zestawie
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 7 Premium Power Home
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 7 Premium Power Control Home | 2 499 zł |
Karcher K 7 Premium Power Home 1.317-171.0 600l/h 10m | 2 799 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Power Home | 2 979 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Premium Power Home (1.317-171.0) | 2 732 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher K 7 Premium Power Home 1.317-17 | 3 052 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →