Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 WCM (1.317-400.0)
Zdjęcia 9 |
Karcher K 7 WCM |
|
Silnik chłodzony wodą
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 7 WCM
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 WCM 1.317-400.0 | 1 799 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 WCM 1.317-400.0 3000W | 1 761 zł |
Karcher K 7 1.317-400.0 600l/h 10m | 1 799 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →