Myjka wysokociśnieniowa Karcher OC 3 Adventure Box
Zdjęcia 6 |
Karcher OC 3 Adventure Box |
|
Myjka niskociśnieniowa z autonomicznym zasilaniem. Model przeznaczony do użytku w warunkach polowych. Urządzenie posiada wbudowaną baterię Li-Ion, która zapewnia 15 minut pracy urządzenia. Jednocześnie zlew jest w stanie wytworzyć strumień pod ciśnieniem 5 bar, a przepływ wody sięga 2 l/min. Wydajność modelu wystarcza do czyszczenia roweru, butów i innych elementów wyposażenia. Myjka niskociśnieniowa Karcher OC 3 Adventure Box jest dostarczana z wbudowanym 4-litrowym zbiornikiem na wodę.
Dodatkowo wodę można pobierać z dowolnego zbiornika lub bezpośrednio ze zbiornika. Ten model ma system uzdatniania wody, który jest reprezentowany przez drobny filtr. Urządzenie wyposażone jest w zwinięty na sprężynę wąż o długości 2,8 m. W zestawie znajduje się również pojemnik, w którym wygodnie jest przechowywać pistolet i szczotkę. To bardzo lekki i niezwykle kompaktowy model. Waga urządzenia to 2,2 kg. Akumulator ładuje się w ciągu 3 godzin. W zestawie kabel do ładowania. Zlewozmywak pomoże użytkownikowi na wycieczce lub wędrówce, gdy zajdzie potrzeba oczyszczenia zabrudzonych powierzchni. Urządzenie jest wygodne do mycia sprzętu nurka ze słonej wody. Ponadto model pozwoli w łatwy i szybki sposób wyczyścić rower lub inny podobny środek transportu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher OC 3 Adventure Box
Wszystkie ceny 9 →Karcher OC 3 + Adventure Box DO-EO-MYJ-KAR-052 | 799 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 + zestaw Adventure 1.680-016.0 | 745 zł |
Karcher Oc 3 Adventure Box Pressure Washing Posrebrzany 1.680-016.0 | 746 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 + zestaw Adventure 1.680-016.0 | 745 zł |