Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 2 Power Control (1.673-600.0)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Karcher K 2 Power Control 2021 rokK (domowe) |
|
Domowy mini zlew w typowej dla Karchera kolorystyce pszczół - rozpoznawalne połączenie żółci i czerni. Doskonale nadaje się do okazjonalnych prac na małą skalę w gospodarstwie domowym, niezależnie od tego, czy chodzi o utrzymanie w czystości brukowanych ścieżek wokół wiejskiego domu, czy o mycie samochodu środkami czyszczącymi. Najważniejszymi elementami modelu w pakiecie Power Control są opryskiwacze o tej samej nazwie z regulowanym ciśnieniem strumienia wody z dyszy pistoletu.
Na korpusie pistoletu na wodę umieszczone jest okienko, w którym wskazana jest wybrana wartość ciśnienia. Karcher K 2 Power Control posiada 1400-watowy silnik elektryczny, 110-konną pompę, 5-metrowy przewód zasilający oraz wąż wysokociśnieniowy o tej samej długości. Siła modelu wystarcza do pompowania około 360 wody na godzinę. W celu zwiększenia mobilności urządzenia zastosowano kółka transportowe oraz teleskopowy uchwyt. Minizlew zasilany jest ze standardowego domowego gniazdka 230 V. Przy wymiarach obudowy 24,6x28x58,6 cm myjnia waży prawie 4 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 2 Power Control
Wszystkie ceny 12 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 2 Power Control | 460 zł |
Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 2 Power C 1.673-600.0 | 526 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 2 Power Control 1.673-600.0 | 499 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 2 Power Control 1.673-600.0 | 494 zł |