Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5 Power Control
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Karcher K 5 Power Control |
|
Wielofunkcyjny zlew z myślą o szerokim zakresie zadań do czyszczenia powierzchni z zanieczyszczeń. Urządzenie jest zasilane napięciem 230 V, opiera się na wbudowanym silniku o mocy 2100 W i wytrzymałej pompie, która może zapewnić ciśnienie strumienia wody do 145 barów. Bohaterami zestawu Karcher K 5 Power Control są pistolet natryskowy Power Control ze wskazaniem wybranego poziomu ciśnienia, lanca strumieniowa Vario Power z obrotową dyszą do regulacji ciśnienia, system mycia Plug'n'Clean (nisza w obudowie do wkładania butelek z chemią czyszczącą) .
Model został wyposażony w przecinak do błota, 8-metrowy wąż wysokociśnieniowy, kółka transportowe oraz wygodną rączkę teleskopową. Zlew wspomaga pobieranie wody stojącej ze zbiorników zewnętrznych (wiadra, beczki itp.). W takim przypadku konieczne będzie zainstalowanie na jego wlocie grubego filtra wody, który chroni „wnętrze” urządzenia przed uszkodzeniem przez duże zanieczyszczenia mechaniczne w wodzie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 5 Power Control
Wszystkie ceny 12 →Kärcher Myjka wodna K 5 Power Control inteligentna obsługa aplikacji rozwi | 3 013 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Power Control EU 1.324-550.0 | 1 370 zł |
Karcher K 5 Power Control 2100w Pressure Washer Żółty 1.324-550.0 | 1 457 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Power Control EU 1.324-550.0 | 1 370 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Power Control EU 1.324-550.0 | 1 287 zł |