Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 3 Car & Home (1.601-820.0)
Zdjęcia 5 |
Karcher K 3 Car & Home |
|
Uniwersalny model niemieckiego guru producenta myjek ciśnieniowych, skierowany do właścicieli samochodów oraz osób mieszkających w podmiejskich osiedlach. Urządzenie nadaje się do mycia pojazdów ze względu na rozbudowane wyposażenie fabryczne o akcesoria ułatwiające czyszczenie samochodu. W szczególności Karcher K 3 Car & Home został wyposażony w szczotkę myjącą, dyszę do piany oraz półlitrową butelkę szamponu samochodowego.
Domowe użytkowanie mini-zlewu zapewnia wentylator i dysze błotne do czyszczenia elewacji, podjazdów, płyt chodnikowych czy kostki brukowej z brudu. Agregat napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 1600 W zasilanym ze standardowej sieci 230 V. Moment obrotowy z silnika przenoszony jest na pompę o wydajności wymiany wody do 380 l/h. Woda na wylocie dyszy pistoletu natryskowego minizlewu dostarczana jest pod ciśnieniem od 20 do 120 bar. Urządzenie jest dostarczane z wytrzymałym wężem wysokociśnieniowym o długości 6 m ze złączem systemu Quick Click.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 3 Car & Home
Wszystkie ceny 8 →Karcher K 3 Car & Home T150 DO-EO-MYJ-KAR-072 | 999 zł |
Myjka ciśnieniowa, KARCHER K3 Car & Home, 1.601-820.0 | 847 zł |
Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 3 Car & Home 1.601-820.0 | 799 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K3 Car & Home 1.601-820.0 | 700 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K3 Car & Home 1.601-820.0 | 700 zł |
Niedrogi Karcher z bogatym wyposażeniem
Pomimo tego, że myjka ciśnieniowa Karcher K 3 Car & Home należy do domowej serii Karhcer i nie jest sprzętem profesjonalnym, jakość wykonania jest przyzwoita. Wiele jego cech wskazuje, że nie jest „tani”. Na przykład korpus urządzenia jest wykonany z odpornego na uderzenia kompozytu, a nie z konwencjonalnego plastiku. Dodatkowo wąż jest zabezpieczony przed załamaniami na końcach, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia najbardziej wrażliwych punktów podczas niewłaściwego użytkowania. Aby jednak obniżyć koszty budowy, producent stosuje kontrowersyjne rozwiązanie - pompkę z plastikową obudową. Jednak recenzje zlewozmywaków Karcher pokazują, że podczas normalnego użytkowania w domu ta część działa przez długi czas i bez specjalnych problemów technicznych.
Zalety i wady
To urządzenie ma moc 1600 W i jest w stanie zużyć do 380 litrów wody na godzinę. Dysza główna - Vario Power - umożliwia regulację ciśnienia wody w zakresie od 20 bar do 120 bar. Jednak dysza do błota nie ma funkcji regulacji ciśnienia. Tworzy wirujące strumienie, które doskonale oczyszczają gęsty i zaschnięty brud. Ale to nie wszystko, co potrafi to narzędzie. Słowo „Samochód” w nazwie zestawu wskazuje na obecność szczotki do mycia samochodu, a słowo „Dom” wskazuje na obecność nasadki Patio do wygodnego czyszczenia dużych powierzchni płaskich, takich jak werandy, tarasy i ścieżki. Maszyna posiada wbudowany zbiornik na detergent. Do rozpylania wody z mydłem zaleca się użycie dyszy strumieniowej w trybie niskiego ciśnienia, a do wytworzenia gęstej piany należy użyć generatora piany, który również znajduje się w zestawie. Producent dostarczył próbki markowych środków chemicznych w pudełku z urządzeniem: 0,5 litra szamponu samochodowego i 0,5 litra płynu do mycia balkonów i tarasów.
Jednak Karcher K 3 Car & Home ma kilka wad. Po pierwsze, nie można go używać z beczkami i zbiornikami na wodę, ponieważ działa tylko po podłączeniu do wodociągu lub pompy. Po drugie, jej wąż jest dość sztywny i może zwinąć się w pierścień. Z tego powodu nie jest możliwe przesunięcie całej długości węża (6 m) podczas pracy bez ciągnięcia za sobą lekkiej 7 kg maszyny.
Funkcje i zadania minimyjki Karcher K 3 Car & Home
Dzięki szerokiej gamie dysz do różnych zadań myjka ciśnieniowa Karcher K 3 Car & Home jest wszechstronnym narzędziem do sprzątania w domu i garażu. Dzięki niemu wyczyścisz samochód, wyczyścisz betonowe ścieżki czy kostkę brukową z mchu i pleśni, umyjesz narzędzia ogrodnicze i kosiarkę, czy odświeżysz dywan specjalnymi środkami czyszczącymi bez uciekania się do prania chemicznego.