Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0)
Zdjęcia 6 |
Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0) |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0) | 705 zł |
Karcher K 4 Compact UM 420l/h Pompa aluminiowa 6m | 719 zł |
Myjka ciśnieniowa, KARCHER, K 4 Compact UM 1.679-400.0 | 949 zł |
Karcher K 4 Compact UM 420l/h Pompa aluminiowa 6m | 869 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Compact UM | 949 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →