Мийка високого тиску Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0)
Фото 6 |
Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0) |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0)
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 4 Compact UM | 803 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Compact UM (1.679-400.0) | 705 zł |
Karcher K 4 Compact UM 420l/h Pompa aluminiowa 6m | 719 zł |
Myjka ciśnieniowa, KARCHER, K 4 Compact UM 1.679-400.0 | 949 zł |
Karcher K 4 Compact UM 420l/h Pompa aluminiowa 6m | 869 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Compact UM | 949 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →