Мийка високого тиску STIHL RE 90 (49510124508)
Відео 10Фото 7 |
STIHL RE 90 |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL RE 90
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
STIHL myjka ciśnieniowa RE 90 | 998 zł |
RE90 Myjka wysokociśnieniowa Stihl 100bar RE 90 | 702 zł |
Stihl Re 90 ST49510124514 | 644 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →