Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 4 Classic Home (1.679-423.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher K 4 Classic Home |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 4 Classic Home
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K4 Classic Home EU 1.679-423.0 HDKARU | 909 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Classic Home 1.679-423.0 | 899 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K4 Classic Home EU 1.679-423.0 126583 | 1 060 zł |
Karcher K 4 Classic Home DO-NARZO-KAR-052 | 931 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Classic Home 1.679-423.0 | 800 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K4 Classic Home EU 1.679-423.0 126583 | 909 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Classic Home 1.679-423.0 | 800 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →