Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Premium Car (128471278)
Zdjęcia 13 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Premium Car |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%. Regulator mocy znajduje się na chwycie pistoletowym.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Premium Car
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa Core 140-8 In-Hand PowerControl - Premium | 1 216 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 | 1 192 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand - PREMIUM CAR | 1 483 zł |
Nilfisk Core 140-8 Premium Water Cleaner Niebieski 128471278 | 1 419 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →