Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Premium Car Wash EU (128471270)
Zdjęcia 5 |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Premium Car Wash EU |
|
Pompa aluminiowa. Trójstopniowa regulacja mocy: 60%, 80% i 100%. Zawiera szmatkę, myjkę i szerokokątną nasadkę samochodową/rowerową
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Premium Car Wash EU
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa Core 140-6 Power Control Premium Car Wash | 1 120 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-6 PowerControl - Premium car | 1 019 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-6 PowerControl - PREMIUM CAR - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 043 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-6 PowerControl Premium car wash EU | Be | 1 102 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-6 PowerControl - PREMIUM CAR | 1 184 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-6 PowerControl - PREMIUM CAR | 1 036 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →