Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-6 Powercontrol PCA (128471265)
Zdjęcia 9 |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol PCA |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-6 Powercontrol PCA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Core 140-6 PowerControl - PCA EU marka 128471265 | 1 155 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa Core 140-6 PowerControl PCA | 1 699 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-6 PowerControl - PCA | 949 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-6 PowerControl - PCA EU 128471265 | 1 129 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-6 PowerControl - PCA | 1 156 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →