Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-6 Powercontrol (128471263)
Zdjęcia 14 |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-6 Powercontrol
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Nilfisk Core 140 Myjka Ciśnieniowa Czarny/Niebieski 140 bar 128471 | 829 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa Core 140-6 PowerControl | 1 399 zł |
Myjka ciśnieniowa Nilfisk Core 140-6 PowerControl - EU | 868 zł |
Nilfisk Core 140-6 Power Control Pressure Washer Niebieski 128471263 | 975 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-6 PowerControl | 869 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →