Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Home (128471274)
Zdjęcia 12 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Home |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%. Regulator mocy znajduje się na chwycie pistoletowym.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Home
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa Nilfisk Core 140-8 In Hand PowerControl - Home | 1 299 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-8 In Hand Powercontrol Home | 1 080 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol-HOME - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 087 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 IN Hand Home Powercontrol EU | Bezpła | 1 091 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol-HOME | 1 232 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →