Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PAD (128471275)
Zdjęcia 11 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PAD |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%. Regulator mocy znajduje się na chwycie pistoletowym.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PAD
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk CORE 140-8 POWERCONTROL IH PAD EU 474l/h Pompa aluminiowa 8m | 1 249 zł |
NILFISK MYJKA ore 140-8 In Hand Powercontrol - PAD | 1 230 zł |
Nilfisk CORE 140-8 POWERCONTROL IH PAD EU 474l/h Pompa aluminiowa 8m | 1 249 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol - PAD - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 233 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 In Hand PowerControl - PAD EU 1284712 | 1 249 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 In Hand PowerControl - PAD EU 1284712 | 1 248 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol - PAD | 1 387 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →