Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk E 145.4-9 X-TRA (128471185)
Zdjęcia 5 |
Nilfisk E 145.4-9 X-TRA |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk E 145.4-9 X-TRA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa E 145 bar 1454-9 X-TRA EU dla gospodarstw | 1 340 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa Hpw - e 145.4-9 x-tra eu hobby | 1 646 zł |
Nilfisk Myjka E 145.4-9 X-Tra | 1 799 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK E 145.4-9 X-TRA EU | 1 800 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK E 145.4-9 X-TRA EU | 1 800 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →