Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 150-10 PowerControl (128471330)
Zdjęcia 7 |
Nilfisk Core 150-10 PowerControl |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 150-10 PowerControl
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Core 150-10 Powercontrol Myjka Wysokociśnieniowa Niebieski/Czarny | 1 240 zł |
Myjka ciśnieniowa Nilfisk Core 150-10 PowerControl | 1 326 zł |
Nilfisk Myjka Core 150-10 Powercontrol | 1 107 zł |
NILFISK Myjka CORE 150-10 PowerControl - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 110 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK CORE 150-10 Powercontrol - EU | Bezpłatny transp | 1 250 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →