Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk C 125.7-6 X-TRA EU (128470951)
Zdjęcia 9 |
Nilfisk C 125.7-6 X-TRA EU |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk C 125.7-6 X-TRA EU
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk 128470951 Myjka Wysokociśnieniowa 1500 W 240 V Niebieski/Czarny | 929 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa C 125.7-6 X-TRA EU | 645 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Nilfisk C 125.7-6 X-TRA 128470951 | 870 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK C 125.7-6 X-TRA | Bezpłatny transport | 676 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK C 125.7-6 X-TRA | Bezpłatny transport | 676 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →