Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 125-5 Home (128471252)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Nilfisk Core 125-5 Home |
|
Aluminiowa pompa
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 125-5 Home
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa Nilfisk Core 125-5 Home | 764 zł |
Myjka ciśnieniowa zimnowodna Nilfisk Core 125-5 Home EU 128471252 | 746 zł |
NILFISK MYJKA Core 125-5 Home | 638 zł |
NILFISK Myjka CORE 125-5 HOME - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 639 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 125-5 Home EU | Bezpłatny transport | 649 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →